Kampene er terminfestet til 19. eller 20. mars, men lagene kan avtale å spille tidligere.

Eide/Omegn tar imot Sunndal. Surnadal spiller borte mot Åndalsnes, mens Dahle spiller borte mot Malmefjorden.

Lagene må gjennom to kvalifiserende runder før første ordinære runde. Fra vår krets er Molde, KBK og Træff allerede klar for første runde.

Kampene i første kvalifiserende runde:

Tistedalen – Rakkestad

Borgen – Kråkerøy

Sarpsborg FK – Råde

Lisleby – Østsiden

Ås – Sprint-Jeløy

Holmlia – Drøbak-Frogn

Nesodden – Lommedalen

Manglerud Star – Oppsal

Kolbotn – Stovner

Årvoll – Follo

Rilindja – Heming

Gamle Oslo – Ready

Oslojuvelene – Grei

Kløfta – Lørenskog

Aurskog/Høland – Fu/Vo

Raumnes & Årnes – Skjetten

Eidsvold IF – Skedsmo

Furnes – Sander

Ottestad – Trysil

Nybergsund IL – Engerdal

Løten – Lillehammer

Kolbu/KK – Toten

Valdres – Gran

Reinsvoll – Faaberg

Modum – Hallingdal

Åskollen – Holmen

Drammens BK – Åssiden

Sande – Vestfossen

Re – Flint

Borre – Svelvik

Sandefjord BK – Teie

Gulset – Storm

Stathelle – Halsen

Hei – Urædd

Vigør – Express

Søgne – Donn

Mandalskameratene – Randesund

Klepp – Frøyland

Eiger – Varhaug

Riska – Hana

Vidar – Madla

Rosseland - Ålgård

Randaberg – Vardeneset

Åkra – Hinna

Kopervik – Stord

Austevoll – Bremnes

Sund – Os

Lyngbø – Frøya

Tertnes – Lysekloster

Osterøy – Gneist

Bergen Nord – Arna-Bjørnar

Loddefjord – Sandviken

NHHI – Askøy

Nordhordaland – Voss

Stryn – Fjøra

Eid – Årdal

Måløy – Førde

Rollon – Larsnes/Gursken

Hovdebygda – Volda

Bergsøy – SIF/Hessa

Tomrefjord – Herd

Åndalsnes – Surnadal

Eide og Omegn – Sunndal

Malmefjorden – Dahle

Hitra – Melhus

Heimdal – Trygg/Lade

Kvik – Tynset

Buvik – Orkla

Sverresborg – NTNUI (spilles 16. mars)

Charlottenlund – Tiller

Svorkmo – KIL/Hemne (spilles 16. mars)

Rørvik – VUKU

Verdal – Steinkjer (spilles 16. mars)

Mosjøen – Namsos

Rana – Sandnessjøen

Fauske/Sprint – Bossmo & Yttern

Innstranda – Grand Bodø

Harstad – Saltdalkameratene

Sortland – Mjølner

Lofoten – Melbo

Ballstad – Skånland

Landsås – Finnsnes

Storelva – Ishavsbyen

Valhall – Krokelvdalen

Skarp – Skjervøy

Porsanger – Norild

Hammerfest – Sørøy Glimt

Bossekop – Kirkenes