Waag vant vårstevnet

VANT: Hanne Waag fra Surnadal vant skytterstevnet Eide og Naas Vårstevne.

VANT: Hanne Waag fra Surnadal vant skytterstevnet Eide og Naas Vårstevne.

Hanne Waag fra Surnadal skjøt best under Eide og Naas sitt Vårstevne i helga.

DEL

110 deltakere møttes til dyst i vårstevnet.

Eide og Naas Vårstevne, Eide og Naas SKL, 10-11.05.2019:

Mesterskap:

Klasse 3-5: 1. Hanne Waag, Surnadal (4) 345, 2. Esten Skårild, Heim/Hemne (5) 344, 3. Odd Sverre Håkenstad, Lesja (5) 344, 4. Jørn Ole Skiri, Rauma (5) 343, 5. Ingar Waag, Surnadal (5) 342, 6. Roger Hals, Fosna (5) 342

V55: 1. Kurt Otnes, Valsøyfjord 343, 2. Gunnar Øyen, Aspøy og Straumsnes 343, 3. Hans Nygård, Aureosen 343

Klasse 1: 1. Helge Kjetil Sandblåst, Malmefjorden 244, 2. Hans Christian Hårstad, Surnadal 244

Klasse 2: 1. Odd Tyrhaug, Smøla 341, 2. Janne Karin Frilund, Kleive 338, 3. Jan Malmedal, Malmefjorden 336, 4. Frank Roger Berg, Nesjestranda og Skaala 336

Rekrutt: 1. Vegard Fjærli, Bæverdalen 339, 2. Henrik André Stavem Tolaas, Nesjestranda og Skaala 339, 3. Markus Aune, Øvre Surnadal 335

Eldre rekrutt: 1. Selma Johanne Silseth, Byneset 345, 2. Oscar Storvik, Aureosen 323, 3. Henrik Eikrem, Aspøy og Straumsnes 311

Junior: 1. Kjell Arne Fjærli, Bæverdalen 349, 2. Ronja Hammervold, Eidsvåg og Eidsøra 348, 3. Erling Waag, Surnadal 348

Eldre Junior: 1. Karen Snekvik, Surnadal 343, 2. Karoline T Eikrem, Aspøy og Straumsnes 339, 3. Solfrid Ulseth Moen, Aspøy og Straumsnes 333

V65: 1. Tore Ulset, Aspøy og Straumsnes 350, 1. Åge Haugen, Valsøyfjord 350, 3. Alf-Henrik Håker, Tresfjord 349

V73: 1. Arne Bjørn Gaupset, Batnfjord 349, 2. Ola Krogstad, Eide og Naas 348, 3. Ole M. Silseth, Eide og Naas 348

Hovedskyting:

Klasse 1: 1. Helge Kjetil Sandblåst, Malmefjorden 244, 2. Hans Christian Hårstad, Surnadal 244

Klasse 2: 1. Odd Tyrhaug, Smøla 244, 2. Janne Karin Frilund, Kleive 243, 3. Harry Fagerheim, Smøla 241, 4. Frank Roger Berg, Nesjestranda og Skaala 239, 5. Jan Malmedal, Malmefjorden 239, 6. Per Olav Røvik, Eide og Naas 238, 7. Ole Kristian Fjærvoll, Kleive 237, 8. Olav Nogva, Eide og Naas 236, 9. Kristian Jordahl, Batnfjord 236, 10. Astrid Håkenstad, Lesja 235, 11. Bjørn Lasse Bringslid, Nesjestranda og Skaala 226

Klasse 3: 1. Iver Marø Mittet, Molde 235, 2. Frode Langseth, Kvernes 231, 3. Roar Aune, Øvre Surnadal 229, 4. Jørn Storli, Reinsfjell 218

Klasse 4: 1. Hanne Waag, Surnadal 246, 2. Christian Holstad Lilleng, Hildre og Brattvåg 242, 3. Kåre Krogstad, Eide og Naas 241, 4. Rune Lysgård Fagerheim, Smøla 241, 5. Tore Egil Halse, Halsa (Nordmør) 236, 6. Lars Myrset, Eidsvåg og Eidsøra 236, 7. Kåre Grønning, Reinsfjell 235, 8. Anders Dyrnes, Smøla 232, 9. Sigbjørn Hausberg, Surnadal 231, 10. Kåre Henriksen, Engesetdal/Skodje 230, 11. John Nordvik, Surnadal 230, 12. Malin Sæterøy, Nesjestranda og Skaala 229

Klasse 5: 1. Jørn Ole Skiri, Rauma 245, 2. Ingar Waag, Surnadal 244, 3. Esten Skårild, Heim/Hemne 244, 4. Odd Sverre Håkenstad, Lesja 244, 5. Roger Hals, Fosna 243, 6. Dick Brevik, Malmefjorden 242, 7. Jo Voldset Salthammer, Vestnes 242, 8. Jorun Snekvik, Surnadal 240, 8. Jakob Nørbech, Aspøy og Straumsnes 240, 10. Ludvik André Sagstad Tolaas, Nesjestranda og Skaala 240, 11. Helge Roar Åndal, Malmefjorden 238, 12. Linda Skjeflo, Rauma 237, 13. Torkil Hopmark, Smøla 236, 14. Brage Skiri, Rauma 234

Klasse V55: 1. Gunnar Øyen, Aspøy og Straumsnes 246, 2. Torleiv Sagstad, Nesjestranda og Skaala 245, 3. Kurt Otnes, Valsøyfjord 244, 4. Hans Nygård, Aureosen 244, 5. Bjørn Brevik, Fosna 242, 6. Kjell Gujord, Fosna 241, 7. Lars Slyngstad, Engesetdal/Skodje 241, 8. Øystein Solbakken, Vestnes 241, 9. Oddbjørn Bolme, Rindal 239, 10. Bjørn Haugen, Valsøyfjord 236, 11. Lars Ulvund, Fosna 236

Klasse AG3: 1. Vegar Bakken, Moltustranda og Larsnes 228, 2. Tom Olav Moldskred, Hv-11 Møre og Fjordane 223

Klasse NU: 1. Håkon Aune, Øvre Surnadal 226, 2. Bjørn Kristian Langnes, Eide og Naas 172, 3. Eline Holmen Stensønes, Smøla 201, 4. Varg Andre Tyrhaug, Smøla 243

Klasse R: 1. Christian Moen Hårstad, Surnadal 244, 2. Vegard Fjærli, Bæverdalen 243, 3. Henrik André Stavem Tolaas, Nesjestranda og Skaala 243, 4. Markus Aune, Øvre Surnadal 241, 5. Aleksander Misfjord Braathen, Nesjestranda og Skaala 237, 6. Torje Gustad Ingeborgvik, Kvernes 236, 7. Sivert Heggeset, Kvernes 234, 8. Hans Ole Loe, Kvernes 232, 9. Jonathan Strand Kalvøy, Kvernes 210

Klasse ER: 1. Selma Johanne Silseth, Byneset 248, 2. Oscar Storvik, Aureosen 246, 3. Sigurd Brevik, Fosna 228, 4. Henrik Eikrem, Aspøy og Straumsnes 225

Klasse J: 1. Kjell Arne Fjærli, Bæverdalen 249, 2. Ronja Hammervold, Eidsvåg og Eidsøra 248, 3. Erling Waag, Surnadal 248, 4. Tora Skiri, Rauma 246, 5. Nathalie Haugen, Rakvåg 245, 6. Sebastian Silseth, Byneset 243, 7. Håkon Brevik, Fosna 242, 8. Marius Aarnes, Batnfjord 237, 9. Viktor Gravanes Berg, Nesjestranda og Skaala 233

Klasse EJ: 1. Karen Snekvik, Surnadal 243, 2. Karoline T Eikrem, Aspøy og Straumsnes 239, 3. Solfrid Ulseth Moen, Aspøy og Straumsnes 239

Klasse NV: 1. Kristian Haukås, Rakvåg 244, 2. Jane Hansen Hildrestrand, Hildre og Brattvåg 235

Klasse V65: 1. Åge Haugen, Valsøyfjord 250, 2. Tore Ulset, Aspøy og Straumsnes 250, 2. Alf-Henrik Håker, Tresfjord 250, 4. Kurt Holmen, Smøla 249, 5. Knut Stormo, Kvernes 249, 6. Rolf Jarle Rakvåg, Rakvåg 249, 7. Rolf Gangstad, Rakvåg 246, 8. Gregus Kristensen, Kvernes 244, 9. Tor Stokke, Valsøyfjord 239

Klasse V73: 1. Arne Bjørn Gaupset, Batnfjord 250, 2. Ola Krogstad, Eide og Naas 249, 3. Bjarne Dahle, Holmemstranda 249, 4. Ole M. Silseth, Eide og Naas 248, 5. Gunvald Nisja, Sunndal 247, 6. Jørund Kvalvaag, Reinsfjell 247, 7. Birger Indreiten, Halsa (Nordmør) 247, 8. Peder Amundsgård, Nesjestranda og Skaala 246, 9. Anders Moen, Hov 245, 10. Odd Magne Sæterøy, Nesjestranda og Skaala 244, 11. Steinar Dahle, Holmemstranda 240, 12. Egil Lindset, Tresfjord 236, 13. Ole H. Loe, Kvernes 205

Send inn tekst og bilder «

DEL MED OSS: Skriv om ditt lag og din sportsopplevelse!

Artikkeltags