Mye god skyting i romjulsstevne

Guro Øie Bævre ble nummer tre i Halsahallen.

Guro Øie Bævre ble nummer tre i Halsahallen.

Karen Snekvik fra Surnadal, som fortsatt skyter i eldre junior, var best da Halsa Skytterlag arrangerte romjulsstevne i Halsahallen 30. desember. Hun stoppet på 346 poeng. Totalt 120 var med.

DEL

Terje Nisja fra Sunndal hadde samme poengsum, men færre innertreff enn Snekvik.

Guro Øie Bævre fra Bæverdalen ble nummer tre med 345 poeng.

Resultater

Rekrutt: 1. Vegard Fjærli, Bæverdalen 349, 2. Marius Mikkelsen, Surnadal 345, 3. Henrik André Stavem Tolaas, Nesjestranda & Skaala 335, 4. Markus Aune, Øvre Surnadal 335, 5. Hans Ole Loe, Kvernes 332, 6. Christian Moen Hårstad, Surnadal 328, 7. Jo Lasse Bøe, Hjelmen 321.

Eldre rekrutt: 1. Hermann Lyngvik, Fosna 340, 2. Rune Aasen Naalsund, Aspøy og Straumsnes 327, 3. Henrik Eikrem, Aspøy og Straumsnes 275.

Junior: 1. Kjell Arne Fjærli, Bæverdalen 349, 2. Erling Waag, Surnadal 348, 3. Ane Bjerkaas Nisja, Sunndal 348, 4. Nora Haugsnes, Årvågsfjord 346, 5. Jon Sæterbø, Surnadal 346, 6. Ola Nordvik, Bæverdalen 340, 7. Signe Eggestøl Husby, Sunndal 339, 8. Hilde Korsrud Ulset, Aspøy og Straumsnes 332, 9. Åsmund Saksvik, Orkla 330.

Eldre junior: 1. Karen Snekvik, Surnadal 346, 2. Ronja Hammervold, Eidsvåg og Eidsøra 344, 3. Sondre Saksvik, Orkla 341, 4. Camilla Irene Kalset Grøtte, Surnadal 335, 5. Solfrid Ulseth Moen, Aspøy og Straumsnes 335, 6. Karoline T Eikrem, Aspøy og Straumsnes 334.

V65: 1. Åge Haugen, Valsøyfjord 348, 2. Arnfinn Kamsvåg, Sunndal 348, 3. Tore Ulset, Aspøy og Straumsnes 345, 4. Stein Olav Gravem, Surnadal 344, 5. Jarle Foss, Bæverdalen 344, 6. Tor Stokke, Valsøyfjord 343, 7. Gregus Kristensen, Kvernes 342, 8. Knut Stormo, Kvernes 339, 9. Kurt Holmen, Smøla 337, 10. Jon Kvisvik, Aureosen 299.

V73: 1. Ola Krogstad, Eide og Naas 348, 2. Håkon T. Gravem, Sunndal 347, 3. Gunvald Nisja, Sunndal 345, 4. Jon Oren, Surnadal 343, 5. Arne Bjørn Gaupset, Batnfjord 341, 6. Lars Indreiten, Halsa (Nordmør) 341, 7. Birger Indreiten, Halsa (Nordmør) 340, 8. Ludvik Gravem, Sunndal 337, 9. Jørund Kvalvaag, Reinsfjell 337, 10. Ole H. Loe, Kvernes 335, 11. Helge Bævre, Bæverdalen 330.

Klasse 2: 1. Silje Hammervold, Eidsvåg og Eidsøra 344, 2. Odd Tyrhaug, Smøla 338, 3. Harry Fagerheim, Smøla 336, 4. Nils Jøran Stenberg, Surnadal 334, 5. Ola Stivold, Halsa (Nordmør) 333.

Klasse 3-5: 1. Karen Snekvik, Surnadal 346, 2. Terje Nisja, Sunndal 346, 3. Guro Øie Bævre, Bæverdalen 345, 4. Ronja Hammervold, Eidsvåg og Eidsøra 344, 5. Eline Lillegård, Hjelmen 343, 6. Esten Skårild, Heim/Hemne 343, 7. Sigbjørn Hausberg, Surnadal 343, 8. Jakob Nørbech, Aspøy og Straumsnes 343, 9. Ane Martine Berg, Hjelmen 342, 10. Rune Lysgård Fagerheim, Smøla 341, 11. Sondre Saksvik, Orkla 341, 12. Marte Bjerkaas Nisja, Sunndal 341, 13. Roar Saksvik, Orkla 340, 14. Ludvik André Sagstad Tolaas, Nesjestranda & Skaala 340, 15. Roy Haugsnes, Årvågsfjord 340, 16. Arnfinn Berdal, Rindal 340, 17. Ingar Waag, Surnadal 339, 18. Jorun Snekvik, Surnadal 339, 19. Hanne Waag, Surnadal 339, 20. Kine Otnes Haugen, Valsøyfjord 337, 21. Ida Jamtøy Heggem, Reinsfjell 337, 22. Gunnar Hjelen, Årvågsfjord 336, 22. Lars Lillegård, Hjelmen 336, 24. Rolf Morten Berg, Hjelmen 336, 25. Ragnhild Øyen, Aspøy og Straumsnes 335, 26. Frode Standal, Kleive 335, 27. Camilla Irene Kalset Grøtte, Surnadal 335, 28. Mons Otnes, Surnadal 335, 29. Solfrid Ulseth Moen, Aspøy og Straumsnes 335, 30. Ivar Waag, Surnadal 334, 31. Erik Gravem, Surnadal 334, 32. Karoline T Eikrem, Aspøy og Straumsnes 334, 33. Kristin Kanestrøm, Smøla 334, 34. Arvid Ulset, Aspøy og Straumsnes 334, 35. Trond Gullik Mikkelsen, Surnadal 333, 36. Tor Fredrik Mikkelsen, Surnadal 329, 37. Tore Egil Halse, Halsa (Nordmør) 329, 38. Ingunn Gravem, Orkla 329, 39. Anders Gammelsæter Kvisvik, Malvik 328, 40. Roar Aune, Øvre Surnadal 327, 41. Gunda Marie Sagstad Tolaas, Nesjestranda & Skaala 295.

V55: 1. Kjell Magne Lervik, Halsa (Nordmør) 346, 2. Kurt Otnes, Valsøyfjord 345, 3. Axel Skuggevik, Surnadal 343, 4. Alf Erik Bolme, Rindal 343, 5. Robert Haugen, Heim/Hemne 343, 6. Oddbjørn Bolme, Rindal 343, 7. Torleiv Sagstad, Nesjestranda & Skaala 342, 8. Ivar Maalen, Surnadal 340, 9. Kjell Gujord, Fosna 339, 10. Nils Halse, Halsa (Nordmør) 339, 10. Åsmund Skårild, Heim/Hemne 339, 12. Kjell Otnes, Valsøyfjord 339, 13. Erling Kanestrøm, Smøla 337, 14. Gunnar Øyen, Aspøy og Straumsnes 333, 15. Jens Kåre Øyen, Hov 331.


Send inn tekst og bilder «

DEL MED OSS: Skriv om ditt lag og din sportsopplevelse!

Artikkeltags