Tidligere skytterkonge traff best

Tidligere skytterkonge Tor Gaute Jøingsli fra Lom og Skjåk var best da Hov Skytterlag og Sunndal Skytterlag arrangerte skytestevne sist helg. Han hadde poengsummen 347 i begge stevner.

DEL

I stevnet til Hov var Rune Lysgård Fagerheim fra Smøla nærmest med 346 poeng. Terje Nisja fra Sunndal ble nummer tre med 344 poeng.

Med Sunndal som arrangør var Nisja nærmest med 346, mens Lysgård Fagerheim ble nummer tre med samme poengsum.

Resultater Hov

Rekrutt: 1. Christian Moen Hårstad, Surnadal 337, 2. Henrik André Stavem Tolaas, Nesjestranda & Skaala 337, 3. Markus Aune, Øvre Surnadal 336, 4. Iver Aasen Naalsund, Aspøy og Straumsnes 309.

Eldre rekrutt: 1. Vegard Fjærli, Bæverdalen 348, 2. Johannes Rønning, Rennebu 345, 3. Jo Lasse Bøe, Hjelmen 343, 4. Kristin Furset Heimtun, Hov 336, 5. Hans Ole Loe, Kvernes 334, 6. Rune Aasen Naalsund, Aspøy og Straumsnes 334, 7. Henrik Eikrem, Aspøy og Straumsnes 303.

Junior: 1. Erling Waag, Surnadal 347, 2. Signe Eggestøl Husby, Sunndal 346, 3. Ane Bjerkaas Nisja, Sunndal 345, 4. Erlend Martinsen Hage, Opdal og Midtbygden 340, 5. Hilde Korsrud Ulset, Aspøy og Straumsnes 339, 6. Sigurd Brevik, Fosna 330.

Eldre junior: 1. Kjell Arne Fjærli, Bæverdalen 333, 2. Håkon Brevik, Fosna 331, 3. Jon Sæterbø, Surnadal 329, 4. Ørjan Martinsen Hage, Opdal og Midtbygden 321, 5. Viktor Lyster Berg, Nesjestranda & Skaala 317.

V65: 1. Tore Ulset, Aspøy og Straumsnes 348, 2. Åge Haugen, Valsøyfjord 347, 3. Kai Eskelund, Flå (Uttrøndelag) 346, 4. Stein Olav Gravem, Surnadal 345, 5. Jarle Foss, Bæverdalen 345, 6. Arnfinn Kamsvåg, Sunndal 344, 7. Alf Høgset, Batnfjord 344, 8. Even Langli, Rindal 343, 9. Gregus Kristensen, Kvernes 339.

V73: 1. Ola Krogstad, Eide og Naas 347, 2. Arne Bjørn Gaupset, Batnfjord 347, 3. Gunvald Nisja, Sunndal 346, 4. Ludvik Gravem, Sunndal 346, 4. Reidar Ahdell, Nesjestranda & Skaala 346, 6. Jostein W. Hoseth, Rennebu 345, 7. Anders Moen, Hov 344, 8. Jon Oren, Surnadal 344, 9. Håkon T. Gravem, Sunndal 344, 10. Roger Lindgren, Stordalen 342, 11. Jørund Kvalvaag, Reinsfjell 342, 12. Nils Hjellmo, Sunndal 338, 13. Helge Bævre, Bæverdalen 333, 14. Arne Henry Torvik, Reinsfjell 331, 15. Kjell Stenbro, Rindal 331, 16. Ole H. Loe, Kvernes 311.

Klasse 2: 1. Joakim Kjølstad, Hov 341, 2. Hans Christian Hårstad, Surnadal 340, 3. Eva Karin Tilset, Opdal og Midtbygden 340, 4. Egil Heimtun, Hov 337, 5. Ida Høgset-Torvik, Batnfjord 337, 6. Frank Roger Berg, Nesjestranda & Skaala 332, 7. Knut Rakstang, Aspøy og Straumsnes 332, 8. Alexander Høgset-Torvik, Reinsfjell 331, 9. Asbjørn Sletten Stølen, Opdal og Midtbygden 241, 10. Øyvind Sletten, Sollia 235.

Klasse 3-5: 1. Tor Gaute Jøingsli, Lom og Skjåk 347, 2. Rune Lysgård Fagerheim, Smøla 346, 3. Terje Nisja, Sunndal 346, 4. Guro Øie Bævre, Bæverdalen 345, 5. Anita Jære, Rennebu 344, 6. Håvard Rønning, Rennebu 344, 7. Arnfinn Berdal, Rindal 344, 8. Marte Bjerkaas Nisja, Sunndal 343, 9. Lars Myrset, Eidsvåg og Eidsøra 342, 10. Malin Sæterøy, Nesjestranda & Skaala 342, 11. Karoline T Eikrem, Aspøy og Straumsnes 341, 12. Arvid Ulset, Aspøy og Straumsnes 341, 13. Mons Otnes, Surnadal 341, 14. Jorun Snekvik, Surnadal 340, 15. Ludvik André Sagstad Tolaas, Nesjestranda & Skaala 340, 16. Ingar Waag, Surnadal 340, 17. Sigbjørn Hausberg, Surnadal 339, 18. Ronja Hammervold, Eidsvåg og Eidsøra 339, 19. Hanne Waag, Surnadal 339, 20. Karen Snekvik, Surnadal 339, 21. Solfrid Ulseth Moen, Aspøy og Straumsnes 338, 22. Magnar E. Dørum, Opdal og Midtbygden 337, 23. Camilla Irene Kalset Grøtte, Surnadal 337, 24. Maria Helene Nogva, Eide og Naas 336, 25. Håkon Gammelsæter Tolaas, Nesjestranda & Skaala 335, 26. Tore Egil Halse, Halsa (Nordmør) 335, 27. Kristin Kanestrøm, Smøla 332, 28. Roar Aune, Øvre Surnadal 331, 29. Åsmund Gorset, Opdal og Midtbygden 331, 30. Ivar Waag, Surnadal 330, 31. Tron Arne Gravem, Sunndal 330, 32. Bjørnar Holsetstuen, Opdal og Midtbygden 328, 33. Vegar Bakken, Moltustranda og Larsnes 327, 34. Torgeir Nisja, Sunndal 326, 35. Erik Stølen, Opdal og Midtbygden 325, 36. Ingar Solberg, Sunndal 324, 37. Gunda Marie Sagstad Tolaas, Nesjestranda & Skaala 320.

V55: 1. Alf Erik Bolme, Rindal 344, 2. Gunnar Øyen, Aspøy og Straumsnes 344, 3. Olav Nogva, Eide og Naas 341, 4. Nils Halse, Halsa (Nordmør) 341, 5. Torleiv Sagstad, Nesjestranda & Skaala 340, 6. Erling Kanestrøm, Smøla 340, 7. Harry Fagerheim, Smøla 338, 8. Oddbjørn Bolme, Rindal 336, 9. Bjørn Brevik, Fosna 334, 10. Jens Kåre Øyen, Hov 332.

Åpen klasse: 1. Kirsti Rakstang, Aspøy og Straumsnes 339.

Resultater Sunndal

Klasse 3-5: 1. Tor Gaute Jøingsli, Lom og Skjåk 347, 2. Terje Nisja, Sunndal 346, 3. Rune Lysgård Fagerheim, Smøla 346, 4. Guro Øie Bævre, Bæverdalen 345, 5. Anita Jære, Rennebu 344, 6. Arnfinn Berdal, Rindal 344, 7. Karoline T Eikrem, Aspøy og Straumsnes 343, 8. Tore Egil Halse, Halsa (Nordmør) 343, 9. Marte Bjerkaas Nisja, Sunndal 343, 10. Ingar Waag, Surnadal 343, 11. Jorun Snekvik, Surnadal 342, 12. Ronja Hammervold, Eidsvåg og Eidsøra 342, 13. Ludvik André Sagstad Tolaas, Nesjestranda & Skaala 342, 14. Håvard Rønning, Rennebu 341, 15. Mons Otnes, Surnadal 340, 16. Maria Helene Nogva, Eide og Naas 339, 17. Camilla Irene Kalset Grøtte, Surnadal 338, 18. Karen Snekvik, Surnadal 338, 19. Solfrid Ulseth Moen, Aspøy og Straumsnes 338, 20. Hanne Waag, Surnadal 338, 21. Roar Aune, Øvre Surnadal 337, 22. Bjørnar Holsetstuen, Opdal og Midtbygden 337, 23. Lars Myrset, Eidsvåg og Eidsøra 337, 24. Håkon Gammelsæter Tolaas, Nesjestranda & Skaala 335, 25. Sigbjørn Hausberg, Surnadal 335, 26. Kristin Kanestrøm, Smøla 333, 27. Erik Gravem, Surnadal 332, 28. Torgeir Nisja, Sunndal 331, 29. Arvid Ulset, Aspøy og Straumsnes 330, 30. Åsmund Gorset, Opdal og Midtbygden 328, 31. Tron Arne Gravem, Sunndal 328, 32. Erik Stølen, Opdal og Midtbygden 326, 33. Ivar Waag, Surnadal 325, 34. Magnar E. Dørum, Opdal og Midtbygden 325, 35. Ingar Solberg, Sunndal 324, 36. Ingunn Gravem, Orkla 317, 37. Gunda Marie Sagstad Tolaas, Nesjestranda & Skaala 315, 38. Arne Helgetun, Opdal og Midtbygden 309.

V55: 1. Alf Erik Bolme, Rindal 345, 2. Gunnar Øyen, Aspøy og Straumsnes 344, 3. Bjørn Trøite, Rennebu 343, 4. Erling Kanestrøm, Smøla 339, 5. Nils Halse, Halsa (Nordmør) 338, 6. Olav Nogva, Eide og Naas 337, 7. Torleiv Sagstad, Nesjestranda & Skaala 336, 8. Oddbjørn Bolme, Rindal 335, 9. Arne Robert Skaslien, Opdal og Midtbygden 333, 10. Jens Kåre Øyen, Hov 331, 11. Harry Fagerheim, Smøla 329.

Junior, 16-17 år: 1. Ane Bjerkaas Nisja, Sunndal 349, 2. Erlend Martinsen Hage, Opdal og Midtbygden 348, 3. Erling Waag, Surnadal 346, 4. Signe Eggestøl Husby, Sunndal 344, 5. Peder Eidem, Opdal og Midtbygden 342, 6. Hilde Korsrud Ulset, Aspøy og Straumsnes 339, 7. Sigurd Brevik, Fosna 335.

ER, 14-15 år: 1. Jo Lasse Bøe, Hjelmen 347, 2. Vegard Fjærli, Bæverdalen 346, 3. Johannes Rønning, Rennebu 344, 4. Rune Aasen Naalsund, Aspøy og Straumsnes 341, 5. Hans Ole Loe, Kvernes 338, 6. Kristin Furset Heimtun, Hov 335, 7. Vegard Stensheim, Opdal og Midtbygden 330, 8. Martin Blikken, Opdal og Midtbygden 302, 9. Henrik Eikrem, Aspøy og Straumsnes 302.

R, 11-13 år: 1. Christian Moen Hårstad, Surnadal 336, 2. Henrik André Stavem Tolaas, Nesjestranda & Skaala 336, 3. Ronja Løkkhaug Dalland, Opdal og Midtbygden 329, 4. Markus Aune, Øvre Surnadal 327, 5. Iver Aasen Naalsund, Aspøy og Straumsnes 321, 6. Jonar K. Opøien Lund, Opdal og Midtbygden 317.

V65: 1. Åge Haugen, Valsøyfjord 349, 2. Kai Eskelund, Flå (Uttrøndelag) 349, 3. Arnfinn Kamsvåg, Sunndal 345, 4. Gregus Kristensen, Kvernes 344, 5. Jarle Foss, Bæverdalen 342, 6. Even Langli, Rindal 339, 7. Tore Ulset, Aspøy og Straumsnes 337, 8. Arne Almskår, Rennebu 336, 8. Stein Olav Gravem, Surnadal 336, 10. Ola By, Opdal og Midtbygden 232.

V73: 1. Jon Oren, Surnadal 349, 2. Håkon T. Gravem, Sunndal 347, 3. Anders Moen, Hov 347, 4. Jostein W. Hoseth, Rennebu 345, 5. Gunvald Nisja, Sunndal 345, 6. Reidar Ahdell, Nesjestranda & Skaala 345, 6. Iver Nymoen, Kvikne 345, 8. Bjørn Rosvold, Tynset 345, 9. Per Kristian Bangen, Tynset 345, 10. Embret Eggen, Tynset 342, 11. Arne Brendryen, Folldal 339, 12. Jørund Kvalvaag, Reinsfjell 337, 13. Roger Lindgren, Stordalen 337, 14. Ludvik Gravem, Sunndal 336, 15. Helge Bævre, Bæverdalen 335, 16. Kjell Stenbro, Rindal 334, 17. Arne Henry Torvik, Reinsfjell 331, 18. Svein Ellingvåg, Tynset 327, 19. Ole H. Loe, Kvernes 326, 20. Nils Hjellmo, Sunndal 325, 21. Reidar Svartøien, Opdal og Midtbygden 229.

Klasse 2: 1. Eva Karin Tilset, Opdal og Midtbygden 342, 2. Egil Heimtun, Hov 339, 3. Hans Christian Hårstad, Surnadal 338, 4. Asbjørn Sletten Stølen, Opdal og Midtbygden 336, 5. Knut Rakstang, Aspøy og Straumsnes 333, 6. Frank Roger Berg, Nesjestranda & Skaala 327, 7. Marit Bjerkaas, Sunndal 324, 8. Øyvind Sletten, Sollia 322.

EJ, 18 år: 1. Kjell Arne Fjærli, Bæverdalen 338, 2. Ørjan Martinsen Hage, Opdal og Midtbygden 330, 3. Jon Sæterbø, Surnadal 329, 4. Håkon Brevik, Fosna 328, 5. Viktor Lyster Berg, Nesjestranda & Skaala 324.


Send inn tekst og bilder «

DEL MED OSS: Skriv om ditt lag og din sportsopplevelse!

Artikkeltags