Veien til Ullevaal: Slik spilles 1. kvalikrunde

Surnadal og KFK er blant lagene som skal i aksjon i 1. kvalifiseringsrunde i fotball-NM.

Surnadal og KFK er blant lagene som skal i aksjon i 1. kvalifiseringsrunde i fotball-NM.

Av

Slik spilles 1. kvalifiseringsrunde i NM

DEL

Onsdag ble kampoppsettet for 1. kvalifiseringsrunde i fotball-NM for menn offentliggjort.

Fra Nordmøre er det fem lag som skal spille kvalik.

Eide/Omegn skal ta imot Surnadal, mens Dahle spiller hjemme mot Sunndal.

På Kristiansund stadion skal KFK møte Tomrefjord.

Dette er hele kampoppsettet:

Rakkestad – Grei

Selbak – Idd

Kråkerøy – Kolbotn

Sarpsborg FK – Drøbak/Frogn

Sprint Jeløy – Nesodden

Ås – Lyn

Årvoll – Råde

Rommen – Rilindja

Frigg – Østsiden

Sagene – Borgen

Lokomotiv Oslo – Manglerud Star

Majorstuen – Christiania BK

Heming – Oslojuvelene

Ready – GUI

Blaker – Skedsmo

Aurskog/Høland – Skjetten

Eidsvold IF – Fu/Vo

Sander – Kløfta

Brumunddal - Furnes

Gran – Faaberg

Lillehammer – Ottestad

Valdres – Reinsvoll

Tynset – Engerdal

Løten - Trysil

Kolbu/KK – Toten

Modum – Åssiden

Drammens BK – Vestfossen

Jevnaker – Solberg

Svelvik – Konnerud

Teie – Larvik Turn

Sandefjord BK – Runar

Hei – Urædd

Skarphedin - Storm

Nome – Pors

Express - Halsen

Donn – Lyngdal

Våg – Søgne

Varhaug – Eiger

Brodd – Hana

Vardeneset – Madla

Hinna – Staal Jørpeland

Vaulen – Ålgård

Austrått – Frøyland

Randaberg – Riska

Kopervik – Åkra

Bremnes – Stord

NHH – Trott

Smørås – Sund

Djerv – Varegg

Tertnes – Os

Sandviken – Lyngbø

Gneist – Frøya

Arna-Bjørnar – Bjarg

Osterøy – Loddefjord

Bergen Nord – Studentspretten

Førde – Eid

Årdal - Fjøra

Volda – Stryn

Herd – SIF/Hessa

Bergsøy – Valder

Larsnes/Gursken – Rollon

Eide/Omegn – Surnadal

Malmefjorden – Træff

Dahle – Sunndal

Kristiansund FK – Tomrefjord

Charlottenlund – Heimdal

Vanvik – Steinkjer

Kvik – Orkla

Sverresborg – Vuku

Tiller – Rennebu

Melhus – Trygg/Lade

NTNUI – KIL/Hemne

Verdal – Fram

Rørvik – Namsos

Mosjøen – Sandnessjøen

Åga – Rana FK

Grand Bodø – Fauske/Sprint

Innstranda - Junkeren

Leknes - Røst

Grovfjord – Harstad

Morild – Lofoten

Melbo – Skånland

Salangen – Bardufoss

Stakkevollan – Skarp

Skjervøy – Krokelvdalen

HIF/Stein – Porsanger

Kirkenes – Norild

Tverrelvdalen - Bjørnevatn.

Kampene må spilles innen 21. mars. To dager senere kommer oppsettet for neste kvalrunde.

Send inn tekst og bilder «

DEL MED OSS: Skriv om ditt lag og din sportsopplevelse!

Artikkeltags

Kommentarer til denne saken