Nye kampdatoer er satt i Eliteserien

Pemi Faris og KBK spilte 2-2 mot Haugesund onsdag.

Pemi Faris og KBK spilte 2-2 mot Haugesund onsdag. Foto:

Og KBKs bortemøte med Brann 25. juli blir lørdagskamp og sendes direkte på TV Norge.

DEL

Kampoppsettet for 8. til 16. runde i Eliteserien fotball menn blir slik etter fordeling av TV-kamper:

Runde 8:

Onsdag 15/7 (18.00): Bodø/Glimt – Kristiansund, Molde – Viking, Sandefjord – Aalesund, Strømsgodset – Mjøndalen, Vålerenga – Haugesund (TVNorge), Odd – Brann (20.30, Eurosport Norge)

Torsdag 16/7: Stabæk – Sarpsborg 08 (18.00, Eurosport Norge), Start – Rosenborg (20.30, TVNorge).

Runde 9:

Lørdag 18/7: Mjøndalen – Bodø/Glimt (18.00, Eurosport Norge), Haugesund – Viking (20.30, TVNorge).

Søndag 19/7 (18.00): Kristiansund – Vålerenga, Rosenborg – Sandefjord, Sarpsborg 08 – Odd, Strømsgodset – Molde (TVNorge), Aalesund – Stabæk, Brann – Start (20.30 TVNorge).

Runde 10:

Lørdag 25/7: Odd – Aalesund (18.00, Eurosport Norge), Brann – Kristiansund (20.30, TVNorge).

Søndag 26/7 (18.00): Bodø/Glimt – Molde, Sandefjord – Mjøndalen, Start – Stabæk (TVNorge), Viking – Sarpsborg 08, Vålerenga – Strømsgodset, Haugesund – Rosenborg (20.30, Eurosport Norge).

Runde 11:

Onsdag 29/7 (18.00): Kristiansund – Sandefjord, Mjøndalen – Odd, Sarpsborg 08 – Haugesund (TVNorge), Strømsgodset – Brann, Aalesund – Start, Molde – Vålerenga (20.30, Eurosport Norge).

Torsdag 30/7: Stabæk – Bodø/Glimt (18.00, Eurosport Norge), Rosenborg – Viking (20.30, TVNorge).

Runde 12:

Lørdag 1/8: Sandefjord – Molde (18.00, Eurosport Norge), Brann – Vålerenga (20.30, TVNorge).

Søndag 2/8 (18.00): Bodø/Glimt – Strømsgodset, Haugesund – Stabæk, Sarpsborg 08 – Aalesund, Start – Mjøndalen, Viking – Kristiansund (TVNorge), Odd – Rosenborg (20.30, Eurosport Norge).

Framskutt kamp fra runde 17:

Onsdag 5/8: Molde – Start (20.30).

Runde 13:

Lørdag 8/8: Vålerenga – Bodø/Glimt (18.00, Eurosport Norge).

Søndag 9/8: Kristiansund – Start, Mjøndalen – Haugesund, Stabæk – Odd (TVNorge), Strømsgodset – Sandefjord, Aalesund – Viking, Rosenborg – Sarpsborg 08 (20.30, Eurosport Norge).

Mandag 10/8: Molde – Brann (20.30, TVNorge).

Runde 14:

Lørdag 15/8: Sarpsborg 08 – Molde (18.00, Eurosport Norge).

Søndag 16/8: Brann – Mjøndalen, Haugesund – Strømsgodset, Odd – Kristiansund (TVNorge), Sandefjord – Bodø/Glimt, Viking – Stabæk, Rosenborg – Aalesund (20.30, Eurosport Norge).

Mandag 17/8: Start – Vålerenga (20.30, TVNorge).

Runde 15:

Lørdag 22/8 (18.00): Molde – Odd Lørdag (15.00, Eurosport Norge), Bodø/Glimt – Start, Kristiansund – Sarpsborg 08, Strømsgodset – Viking (TVNorge), Vålerenga – Sandefjord, Aalesund – Haugesund, Mjøndalen – Rosenborg (20.30, TVNorge).

Mandag 24/8: Stabæk – Brann (20.30, TVNorge).

Runde 16:

Lørdag 29/8: Haugesund – Vålerenga (18.00, Eurosport Norge), Brann – Strømsgodset (20.30, TVNorge).

Søndag 30/8 (18.00): Odd – Mjøndalen, Rosenborg – Stabæk, Sandefjord – Kristiansund, Sarpsborg 08 – Bodø/Glimt (TVNorge), Start – Aalesund, Viking – Molde (20.30, TV Norge).

Artikkeltags